Zásady ochrany osobních údajů

Sdílejte s přáteli na Facebooku

Podíl Kupon Kodu

Už jsi se podělila se svými přáteli? Jako my a sdílet s přáteli a rodinou. Šířit slovo a pomáhat ostatním ušetřit peníze skvělé nabídky a slevy Kupon Kodu.Prosím příště nezobrazovat

Zásady ochrany osobních údajů je Kupon Kodu

Kupon Kodu se zavazuje respektovat vaše soukromí a ochrana osobních údajů, které s námi sdílíte.

Tato politika, jakož i podmínky a podmínky pro používání naší webové stránky, stanoví jak zpracujeme veškeré osobní údaje, které od vás shromažďujeme nebo které nám poskytnete.

Kupon Kodu obsahuje odkazy na webové stránky třetích stran s jejich vlastní politiky ochrany soukromí. Nepřijímáme žádnou odpovědnost za tyto politiky.

 1. Osobní údaje

  1. Můžeme shromažďovat a zpracovávat informace, které nám poskytnete vyplněním formulářů na našich webových stránkách, včetně, ale nejen, informace poskytnuté v době registrace k odběru našeho zpravodaje, účasti v soutěžích, vyplnění dotazníků, sdílení kódy slevy, slevové kódy, kupóny a když nás kontaktujete. Shromážděná data mohou zahrnovat, ale není omezeno na, křestní jméno a příjmení, poštovní adresa, telefonní číslo, číslo mobilního telefonu, e-mailová adresa, datum narození a pohlaví. Používáme informace, které o vás:
   1. Poskytovat informace, produkty nebo služby, které si myslíme, mohou být zajímavé pro vás nebo že žádost od nás;
   2. Zajistěte, aby že obsah našich webových stránek je předkládán nejefektivnějším způsobem;
   3. Provedení všech smluvních závazků mezi vámi a námi.
   4. Vás informujte o změnách našich služeb.
  2. Nikdy jsme prozradí Vaše osobní informace inzerentům, partnery nebo jakékoli třetí strany, která by umožnila vaši identitu známost.
 2. Přímá poštovní inzerce

  1. Připojit Kupon Kodu nebo přihlásit se k odběru našeho zpravodaje vám zašleme informace o našich kupon kódů, nabídky, tisk kuponů nebo jiných produktů a služeb by vás mohly zajímat. Můžete se přihlásit k odběru našeho zpravodaje zadáním vaší e-mailovou adresu kdykoli zaregistrovat krabice našich internetových stránkách. Zadáním vaší e-mailovou adresu souhlasíte dostávat pravidelně e-maily od nás.
  2. Můžete zvolit již dostávat naše e-maily kdykoli kliknutím na odkaz "odejít mailing list" vystupoval v dolní části všech našich e-mailů. .
 3. Bezpečné uložení vašich dat

  1. Všechny informace, které nám poskytnete je uloženy na našich zabezpečených serverech. Můžeme přijmout veškerá opatření přiměřeně nezbytné k zajištění, že vaše data jsou spravována bezpečně a v souladu s těmito zásadami.
  2. Ačkoli jsme v našich silách na ochranu vašich osobních údajů, jakákoli transakce je na vaše vlastní riziko jak nemůžeme zaručit bezpečnost vašich dat přenášených přes Internet na našich stránkách.
  3. Jakmile obdržíme Vaše osobní údaje, použijeme přísné bezpečnostní postupy snaze zabránit neoprávněným přístupem.
 4. Zveřejnění vašich údajů

  Pouze za následujících okolností může vaše osobní údaje můžeme zpřístupnit:

  1. V případě, že prodáme nebo koupíme jakýkoliv podnik nebo majetek, v takovém případě můžeme zpřístupnit vaše osobní údaje k budoucímu prodejci nebo kupci takového podniku nebo aktiv;
  2. Je-li Kupon Kodu, nebo všech nebo části svých aktiv, jsou získané, v tomto případě osobní údaje o svých uživatelů bude jedním z aktiv převedeny;
  3. Chceme-li povinnost zveřejnit nebo sdílet vaše osobní údaje za účelem splnění právní povinnosti nebo k ochraně práv, majetku nebo uživatelé Kupon Kodu nebo jiných;
  4. Pokud souhlasíte s konkrétní podmínky třetí strany povýšení.
 5. Vaše práva

  1. Máte právo požádat, abychom nezpracovávali vaše osobní údaje pro marketingové účely.
 6. Přístup k informacím.

  1. Zákon o ochraně dat z roku 1998 vám dává právo přístupu k informacím, které o vás. Zašlete prosím svůj požadavek prostřednictvím on-line kontaktního formuláře.